Nabízím

Konzultace – provázení obtížným obdobím života – ztráta blízkého člověka, strachy, úzkosti, hledání smyslu existence a svého potenciálu, únava, vyhoření, vztahové a jiné osobní problémy, nemoc, stres.

Poradenství v oblasti celostního léčení – v propojení a souvislostech všech aspektů a součástí našeho bytí – tělo, psychika, společenské vazby, spiritualita, energie.

Pro jednotlivce, pro páry, skupiny – partnery, rodiče, přátele, kolegy.

Jak se můžeme spojit:

Osobně se můžeme setkat u mě doma, v prostorách přírodní zahrady www.loukapoddubem.cz – na samotě u lesa. Při kávě/čaji začneme rozhovor. Je na Vás, jakou formou bude setkání probíhat. Můžeme dál povídat, uvázat kytku, namíchat Bachovy esence… Využít ozdravnou sílu přírody, která je tím nejlepším terapeutem. V zahradě, při procházce v lese, na lavičce – pomocí jednoduchých cvičení, rozhovoru, naslouchání – terapie přírodou, v přírodě, v zahradě, mezi stromy.

On-line přes Google Meet – pošlu do mailu odkaz, přes který se v dohodnutou dobu propojíme.

Telefonicky – dohodneme se předem kdy a v kolik hodin zavolám.

Jak se objednat:

Napište e-mail na: petma74@email.cz. Pár vět o tom, co Vás zajímá, trápí, s jakou životní situací si nevíte rady, uveďte prosím tel. kontakt na Vás.

Odpovím Vám nejpozději do dvou pracovních dní.

Pokud budete mít zájem, domluvíme si konkrétní termín a způsob našeho setkání.

Cena:

60 minut, 800 Kč

Semináře o celostním léčení – jak na to, kde začít, jak se orientovat a neztratit, postupy a návrhy, diagnostické metody – „Jak v sobě probudit dar léčit sebe i ostatní“ ( letáčky o konání zveřejním vždy s předstihem, nebo zájemcům zašlu mailem ).


V životě jsou chvíle, události a situace ve kterých peníze nehrají žádnou roli.

Pokud Vás něco trápí, máte bolest, ale nemůžete si konzultaci dovolit, napište mi a domluvíme se.

Pro okamžitou podporu fungují v naší republice krizová intervenční centra ( některá nonstop, anonymně, bez objednání ).

Hledáte pomoc? – Nevypusť duši (nevypustdusi.cz)